U11 SBR Campbell 12 vs. Nose Creek Wood 12 Sunday April 28 U17 - U19 High School SBR Fell 5 vs. Kaizen Black Hunter 10 Sunday April 28 U15 West Valley Hegge 11 vs. Cochrane Hunt 11 Sunday April 28 U17 - U19 High School West Valley Block 22 vs. West Hill Ayres 11 Sunday April 28 U17 - U19 High School Nose Creek Kehler 4 vs. SBR Wowniar 16 Sunday April 28 U17 - U19 High School Kaizen Green Edwards 5 vs. West Hill Malhiot 6 Sunday April 28 U11 SBR Grant 12 vs. Fury Lepp 8 Sunday April 28 U11 Cochrane Jackson 9 vs. SBR Thompson 12 Sunday April 28 U9 Fury Nemecek 2 vs. SBR Morrison 5 Sunday April 28 U11 SBR Benson 11 vs. Southfour Slater 12 Sunday April 28
Upcoming Games
U17 - U19 High School West Hill Antaya vs. West Hill Clarke @ Strathcona 9 Monday April 29, 6:45 pm
U13 Chestermere Grove vs. Nose Creek Briscoe @ Coventry Hills 4 Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School Nose Creek Kehler vs. West Hill Malhiot @ Vista Heights 10 Monday April 29, 6:45 pm
U13 Southfour Haggard vs. West Valley Pittet @ Tuscany 2 Monday April 29, 6:45 pm
U9 West Hill Inglis/Kunz vs. West Hill Glemser @ Costello Monday April 29, 6:45 pm
U13 SBR Feuchuk vs. Airdrie Ressler @ Deer Ridge 3 Monday April 29, 6:45 pm
U9 Airdrie Neufeld vs. SBR Stratuliak @ New Brighton Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School West Valley Cameron vs. Strathmore Larsen @ Hillview Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School Airdrie Peters vs. SBR Ostermann @ Sundance 4 Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School SBR Wowniar vs. Kaizen Black Hunter @ Vista Heights 9 Monday April 29, 6:45 pm
U13 SBR McCracken vs. West Hill Ouellette @ Glenbrook 3 Monday April 29, 6:45 pm
U9 Airdrie Vanderberghe vs. Nose Creek Mummery @ North Haven 1 Monday April 29, 6:45 pm
U9 Fury Nemecek vs. Fury Wildeman @ On Deck GW Light Monday April 29, 6:45 pm
U13 Fury Johnson vs. West Hill Hanley @ West Springs Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School Cochrane Larocque vs. Fury Schlaht @ On Deck My Team Gear Monday April 29, 6:45 pm
U13 Airdrie Cote vs. Airdrie Leinweber @ Airdrie 6 Nose Creek Elementary Monday April 29, 6:45 pm
U9 West Hill - Hill vs. Southfour Burke @ Palliser 1 Nellie McClung Monday April 29, 6:45 pm
U9 West Hill Casorso vs. West Hill Ford @ Strathcona 8 Monday April 29, 6:45 pm
U9 Fury Normandeau vs. Nose Creek Ehrman @ Huntington 37 Monday April 29, 6:45 pm
U13 Cochrane Cann vs. Nose Creek Aziz @ Coventry Hills 15 Monday April 29, 6:45 pm
U13 West Valley Croteau vs. West Hill Hamel @ Patterson Monday April 29, 6:45 pm
U13 Fury Bachek vs. SBR MacKinnon @ Sundance 2 Monday April 29, 6:45 pm
U13 SBR Koberstein vs. Airdrie Robinson @ Airdrie 5 Meadowbrook Monday April 29, 6:45 pm
U13 West Valley Lehnerz vs. SBR Delday @ Lake Bonavista 25 Monday April 29, 6:45 pm
U9 SBR Costea vs. West Hill Trawick @ Signal Hill 01 Monday April 29, 6:45 pm
U9 West Valley Schimpf vs. Airdrie Eldridge @ Airdrie 3 Muriel Clayton Monday April 29, 6:45 pm
U9 West Valley Cech vs. Airdrie Schneider @ Airdrie 1 Muriel Clayton Monday April 29, 6:45 pm
U13 West Hill Hendry vs. West Valley Johnston @ Silver Springs 13 Monday April 29, 6:45 pm
U13 SBR Schneider vs. West Hill Grant @ Glenbrook 1 Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School West Valley Block vs. SBR Fell @ Vista Heights 8 Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School SBR Hughes vs. Airdrie Larson @ McKenzie 9 Monday April 29, 6:45 pm
U9 Nose Creek Boardman vs. West Valley Rucci @ Silver Springs 18 Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School Southfour Ewing vs. Airdrie Craig @ Airdrie 4 St. Martin Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School Fury Carravaggio vs. SBR Scoville @ McKenzie Lake 11 Monday April 29, 6:45 pm
U13 West Hill Scott vs. Nose Creek Drolet @ Cambrian 1 Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School SBR Thiessen vs. Cochrane deVos @ Cochrane Glen Eagles Monday April 29, 6:45 pm
U9 West Valley Penton vs. Fury Osborne @ On Deck Integrity Monday April 29, 6:45 pm
U13 Strathmore Kent vs. SBR Koch @ Lake Bonavista 34 Monday April 29, 6:45 pm
U9 Southfour Slater vs. SBR Clark @ Douglas Dale 1 Monday April 29, 6:45 pm
U9 SBR Bradford vs. SBR Morrison @ Douglas Dale 9 Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School Nose Creek Welsh vs. Fury McFadyen @ On Deck Custom Mechanical Monday April 29, 6:45 pm
U13 West Valley Myette vs. Airdrie Muzechka @ Tuscany 6 Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School Nose Creek Gullison vs. Strathmore MacCallum @ Strathmore 4 Monday April 29, 6:45 pm
U13 Fury Thompson vs. West Hill Hutchinson @ Glamorgan 14 Monday April 29, 6:45 pm
U17 - U19 High School West Hill Ayres vs. Kaizen Green Edwards @ Vista Heights 7 Monday April 29, 6:45 pm
U9 SBR Hover vs. Airdrie Perlinger @ Airdrie 2 Muriel Clayton Monday April 29, 6:45 pm
U9 West Hill Schofer vs. West Hill Reinhart @ Coach Hill Monday April 29, 6:45 pm
U15 Strathmore Smith vs. West Valley Hegge @ Scenic Acres 9 Tuesday April 30, 6:45 pm
U11 West Hill Linn vs. SBR Thompson @ Deer Ridge 3 Tuesday April 30, 6:45 pm
U11 West Hill Talbot vs. SBR Lapalme @ Lake Bonavista 25 Tuesday April 30, 6:45 pm
U15 Airdrie Mayson vs. West Hill Taylor @ Signal Hill 15 Tuesday April 30, 6:45 pm
U15 SBR Byrne vs. Chestermere Thompson @ Chestermere Prairie Waters Tuesday April 30, 6:45 pm
U11 SBR LeBouthillier vs. Airdrie Baldwin @ Airdrie 1 Muriel Clayton Tuesday April 30, 6:45 pm
U11 Cochrane Jackson vs. Nose Creek Resch @ Coventry Hills 11 Tuesday April 30, 6:45 pm
U11 West Valley Bender vs. Southfour Slater @ Brookpark Tuesday April 30, 6:45 pm
U11 Fury German vs. Nose Creek Stoppler @ Panora 22 Tuesday April 30, 6:45 pm
U11 SBR Boswell vs. Nose Creek Wood @ Thorncliffe 2 Tuesday April 30, 6:45 pm